اخبار

اولین جلسه کارگروه ساختار در روز دوشنبه مورخ 99/4/23 برگزار گردید.

اولین جلسه کارگروه ساختار
اولین جلسه کارگروه ساختار در سال جاری جهت ارائه گزارش عملکرد معاونت روابط کار در ارتباط با برنامه های تفویض وظایف و اختیارات به واحدهای استانی و واگذاری خدمات به بخش غیردولتی در سال 1399 و همچنین بررسی" لحاظ نمودن امتیازات نظام پیشنهادها در ارزشیابی کارکنان" تشکیل گردید.

 در آغاز جلسه جناب آقای رضوی ضمن خوش آمد گویی به اعضاء حاضر، توضیحاتی در ارتباط با مصوبه سی امین جلسه کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی مبنی بر عدم تغییر و یا اصلاح در عناوین برنامه های تفویضی و واگذاری و لازم الاجرا بودن آن توسط واحدهای مرتبط ارائه نمودند . ایشان در ادامه به روند جدید اجرای نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در وزارتخانه و نیز لحاظ نمودن امتیاز مرتبط با این موضوع در فرم ارزشیابی سالانه کارکنان اشاره کردند.

در ادامه اعضاء نظرات خود را پیرامون مباحث فوق الذکر بیان نمودند، که در پایان مقرر گردید: فرم های تعیین تعرفه(ابلاغی از سوی سازمان تنظیم و مقررات رادیویی) به واحدهای ذیربط، به منظور تکمیل برای هر یک از فعالیت های قابل واگذاری به بخش غیر دولتی و اعلام به مراجع ذیصلاح، ارسال گردد. همچنین کلیه معاونت های حوزه ستادی تا پانزدهم مرداد ماه، نسبت به ارائه گزارش عملکرد در خصوص تهیه و ابلاغ دستورالعمل/ شیوه نامه وظایف و و اختیارات تفویضی به واحدهای اجرایی اقدام نمایند.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید