اخبار

بررسی مشکلات کاریابی ها در خصوص روند بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار

مشکلات کاریابی ها
جلسه بررسی درخواست کاریابی ها برای مشارکت در روند بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط برگزار شد.

جلسه بررسی درخواست کاریابی ها برای مشارکت در روند بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار ساعت 14 تاریخ 22/4/99 با حضور آقای رضوی رئیس مرکز فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری ، آقای بابایی مدیر کل بیمه بیکاری و حمایت از مشاغل، آقای محمودی مدیر کل هدایت نیروی کار و کاریابی ها، معاونین مدیرکل و کارشناسان ادارات مربوطه و اعضای انجمن کاریابی های  استان تهران در مرکز فناوری اطلاعات ارتباطات و تحول اداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه خانم دانشمند به نمایندگی از اعضای انجمن کاریابی های استان تهران مشکلات زیرسامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار را بیان کردند ، سپس آقای بابایی اظهار داشتند در صورت رفع موانع قانونی که از سوی سازمان های نظارتی و سازمان بازرسی کل کشور اعمال شده است ، مشکلی در این زمینه وجود ندارد و برای همکاری با کاریابی ها اعلام آمادگی نمودند. در ادامه آقای رضوی روند اجرایی زیر سامانه بیمه بیکاری را برای حاضرین در جلسه تبیین نمودند تا ابهامات پیش آمده برای کاریابی ها رفع گردد و تصریح نمودند در طراحی سامانه ، در صورتی که مشکل قانونی وجود نداشته باشد، این امکان وجود دارد که دسترسی لازم برای کاریابی ها فراهم شود.

در پایان جلسه مقرر شد که اداره کل هدایت نیروی کار و کاریابی ها و انجمن کاریابی ها نسبت به رفع موانع قانونی اقدام لازم به عمل آورند.

۲۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید