اخبار

برگزاری جلسه بررسی نیازهای فناوری اطلاعات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر

جلسه بررسی نیازهای فناوری اطلاعات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
جلسه بررسی نیازهای فناوری اطلاعات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مدیرعامل صندوق و رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

جلسه بررسی نیازهای فناوری اطلاعات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ساعت 10صبح روز چهارشنبه تاریخ 25/4/1399 با حضور آقای شیرکانی، مدیرعامل صندوق، آقای کهتری مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات صندوق، آقای رضوی رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری و آقای امی معاون توسعه و نوآوری فاوا وزارت متبوع در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه آقای شیرکانی در خصوص وضعیت فناوری اطلاعات صندوق توضیحاتی ارائه و اظهار کردند کلیه خدمات صندوق به ذینفعان بصورت الکترونیکی ارائه می شود (از طریق سامانه سبا) که این امر نیز توسط کارشناسان صندوق محقق شده است.

 

سپس آقای رضوی با اشاره به جلسه شورای راهبری فناوری اطلاعات که به ریاست مقام عالی وزارت تشکیل گردید، بیان داشتند مطابق با مصوبات جلسه مذکور، سند و برنامه تحول دیجیتال وزارت متبوع و سازمان های تابعه باید تدوین گردد و با عنایت به اینکه اجرا و نظارت بر آن بر عهده مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری می باشد، لذا پیشنهاد می شود که پس از تهیه و تدوین سند تحول دیجیتال وزارت متبوع، اجرای برنامه تحول از مطالعه تا پیاده سازی در صندوق انجام پذیرد که آقای شیرکانی نیز با این موضوع موافقت کردند.

 

در پایان به منظور ارتقای سطح کیفیت ارائه خدمات و صحت سنجی اطلاعات، مقرر گردید تا سرویس هایی که در اختیار وزارت متبوع می باشد (به ویژه سرویس های مرتبط با احراز هویت ثبت احوال) در اختیار صندوق قرار گیرد.

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید