اخبار

برگزاری سومین جلسه هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سومین جلسه هم اندیشی
سومین جلسه هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه با محوریت امنیت اطلاعات و نقشه راه تحول دیجیتال برگزار شد.

سومین جلسه هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه، ساعت 8صبح روز چهارشنبه تاریخ 1399/5/8در سالن جلسات طبقه دهم ساختمان مرکزی وزارتخانه با دستور جلسه زیر برگزار شد:

1.     بررسی دستور العمل ها و الزامات امنیت اطلاعات

2. بررسی پیش نویس نقشه راه تحول دیجیتال وزارت متبوع و سازمان های تابعه

در ابتدا آقای رضوی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارتخانه در خصوص اهمیت امنیت اطلاعات و لزوم ایجاد درک مشترک از این امر در کلیه سطوح دستگاه، مطالبی را بیان کردند. همچنین با توجه به اهمیت موضوع و اقداماتی که در سطح جهانی صورت پذیرفته، برخی از آمارهای رسمی منتشر شده برای حاضرین ارائه و بر این امر تصریح شد که سازمان برنامه و بودجه نیز مطابق با بودجه های ابلاغی به دستگاه ها، 5% اعتبار فناوری اطلاعات هر دستگاه را به مسئله توسعه امنیت اطلاعات اختصاص داده است.

در پایان آقای رضوی در مورد بررسی پیش نویس تحول دیجیتال ارسالی به سازمان های تابعه و ارائه برنامه‌های جاری خود مطابق با اهداف و رویکردهای پیش نویس مذکور، مطالبی را اظهار داشتند.

۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
تعداد بازدید : ۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید