اخبار

رئیس کمیته ارتقای بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: برای دستیابی به سهم ۲۵ درصدی حوزه تعاون در اقتصاد نیازمند بهبود شاخص های بهره وری تعاونی هستیم

دستیابی به سهم ۲۵ درصدی حوزه تعاون در اقتصاد نیازمند بهبود شاخص های بهره وری تعاونی هستیم
هدف از تشکیل کمیته ارتقاء بهره‌وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهبود شاخص های بهره وری در حوزه های مختلف با رویکرد افزایش رضایتمندی ذی نفعان و مخاطبان است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،  رئیس کمیته ارتقاء بهره‌وری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب در نشست کمیته راهبردی ارتقای بهره‌وری که با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان ملی  بهره وری ایران  و تعدادی از معاونین و روسای سازمان های زیر مجموعه  این وزارتخانه به صورت ویدئوکنفرانس شد افزود: بهروه وری، انتخاب نیست، بلکه ضرورت است.

" محمد کبیری " توضیح داد: در مجموع ۶۷ مسئله در سطح ستاد ، ۱۸ مسئله اولویت دار و چند مسئله کلیدی شناسایی شده و به صورت مستمر شاخص های بهره وری  از سوی کارشناسان ستادی و سازمان‌ها ارزیابی می شوند.

وی گفت: سامانه‌ای به همین منظور در ستاد و سازمان های تابعه راه اندازی شده است  که شاهد بهبود شاخص های بهره وری ستاد در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ بودیم .

وی از بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهروه وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و افزود: این افزایش امتیاز ،نشان‌دهنده توجه ویژه آقای وزیر ،معاونین و روسای سازمان‌های تابعه نسبت به موضوع بهره‌وری و برنامه‌های اولویت‌دار  است.

 رئیس کمیته ارتقای بهره‌وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با  اشاره به اینکه در راستای بهبود و ارتقای بهره وری در بخش تعاون اقدامات موثری انجام گرفته است، تصریح کرد:توسعه شفافیت، ایجاد دولت الکترونیک و افزایش نظارت‌های مردم بر مردم از جمله این اقدامات است .

وی با تاکید بر اینکه در بخش تعاون باید شاخص‌های کمی ایجاد شود افزود :  ایجاد و بررسی این شاخص ها علاوه بر جلب رضایت مخاطبان و ذینفعان، می تواند به افزایش بهره وری در این حوزه منجر شود .

کبیری با اشاره به اینکه برای دستیابی به سهم ۲۵ درصدی حوزه تعاون در اقتصاد نیازمند بهبود شاخص های بهره وری تعاونی هستیم ، تصریح کرد: این معاونت ، برنامه ها، سیاست‌گذاری‌ها ، توانمندسازی و ارائه مشاوره به شرکت‌های تعاونی  را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس کمیته ارتقای بهره‌وری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: توسعه نوآوری،بهسازی و نوسازی فرآیند های موجود در تعاونی های سنتی از جمله اقدامات این معاونت را  در راستای بهبود و ارتقای بهره وری برشمرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید