اخبار

برگزاری جلسه کمیته راهبردی ارتقای بهره وری با حضور مقام عالی وزارت ورئیس سازمان ملی بهره وری ایران

جلسه کمیته راهبردی ارتقای بهره وری
برگزاری جلسه کمیته راهبردی ارتقای بهره وری با حضور مقام عالی وزارت و رئیس سازمان ملی بهره وری ایران (ساعت 16تاریخ 1399/7/30در سالن جلسات طبقه دهم)
جلسه کمیته راهبردی ارتقای بهره وری وزارت متبوع با موضوع ارائه گزارش عملکرد بهره وری وزارت متبوع به اعضای کمیته، ساعت 16 روز چهارشنبه تاریخ 1399/7/30 با حضور مقام عالی وزارت، رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، معاونین وزیر و روسای سازمان های تابعه در محل سالن جلسات طبقه دهم به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه گزارشی در مورد فعالیت های بهره وری انجام شده در وزارت متبوع در ارتباط با استقرار نظام مدیریت بهره وری موضوع راهنمای اجرایی بند الف ماده 5 برنامه ششم توسعه کشور و دستورالعمل تدوین برنامه های عملیاتی ارتقای بهره وری دستگاه های اجرایی به اعضای شرکت کننده ارائه گردید.

در این جلسه مقام عالی وزارت یادآور شدند که در وزارت متبوع و سازمان های تابعه آن فعالیت های خوبی در ارتباط با بهره وری صورت گرفته است که باید تلاش شود به طرق مقتضی و مناسب این فعالیتها اطلاع رسانی شوند. ایشان همچنین اظهار داشتند که تمامی سازمان ها در این راستا در ابتدای راه هستند و باید در ادامه تلاش های بشتری صورت گیرد.

رئیس سازمان ملی بهره وری ایران نیز ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان داشتند که سیاست ها و رویکرد سازمان ملی بهره وری ایران نگاه به استقرار نظام بهره وری و ارتقای آن از پائین به بالا است و در این زمینه همکاری دستگاه ها می تواند کمک خوبی باشد تا در جامعه بتوان بهره وری را نهادینه سازیم.

سایر مدیران ارشد وزارت متبوع نیز ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته نقطه نظرات خود را بیان داشتند و نظرات خود را اظهار فرمودند. جناب آقای کبیری رئیس کمیته راهبردی ارتقای بهره وری نیز ضمن تشکر از شرکت کنندگان برای حضور در جلسه خواستار همکاری بیشتر معاونت ها و سازمان های تابعه برای اجرایی نمودن راه حل های مسائل در زارت متبوع شدند. جناب آقای رضوی دبیر کمیته راهبردی ارتقای بهره وری نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد وزارت متبوع از همکاری تمامی اعضای کمیته های تخصصی ارتقای بهره وری معاونت ها تقدیر و تشکر نمودند.

در این جلسه گزارش عملکرد سازمان بهزیستی کشور نیز برای شرکت کنندگان ارائه شد.

 

 

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید