اخبار

برگزاری جلسه بررسی وضعیت توسعه خدمات الکترونیک و شفافیت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

جلسه بررسی وضعیت توسعه خدمات الکترونیک
جلسه بررسی وضعیت توسعه خدمات الکترونیک و شفافیت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولادساعت 11 صبح تاریخ 1400/4/1برگزار شد.


رئیس مرکز فناوری اطلاعات و تحول اداری وزات تعاون کار و رفاه اجتماعی در نشستی با مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از اقدامات صندوق در توسعه خدمات الکترونیکی و سامانه شفافیت تمجید کرد.

 

جلسه بررسی وضعیت توسعه خدمات الکترونیک و شفافیت صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد

ساعت 11 صبح تاریخ 1400/4/1 و با حضور دکتر مسرور، مدیر عامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، مهندس رضوی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران هر دو حوزه در ساختمان مرکزی صندوق برگزار شد.

در ابتدا دکتر مسرور، گزارشی از اقدامات یک سال اخیر صندوق برای توسعه خدمات الکترونیکی شامل مراحل طراحی، راه اندازی و ویژگی سامانه های خدمات الکترونیکی بازنشستگان و سامانه جامع شفافیت و داشبورد مدیریتی ارائه و به اقدامات شاخص در این زمینه و 15 خدمت الکترونیکی از جمله صدور گواهی حقوقی بصورت کاملا الکترونیکی و بدون مراجعه ذینفعان به دفاتر صندوق و همچنین راه اندازی سامانه جامع شفافیت اشاره کرد که در این راستا اطلاعات کلیه شرکت های بورسی و غیر بورسی نیز در سامانه کدال بارگذاری شده است.

در ادامه مهندس رضوی ضمن تمجید از اقدامات صندوق در توسعه خدمات الکترونیکی و سامانه شفافیت ، اظهار داشتند که مرکز فناوری اطلاعات وزارت متبوع آمادگی دارد با صندوق به منظور توسعه و بهبود خدمات الکترونیک و استفاده از ظرفیت های سرویس های موجود در وزارتخانه همکاری نماید.

در پایان، دکتر مسرور با تشکر از حضور مهندس رضوی به ارتقای چشمگیر رتبه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در شاخص های دولت الکترونیک در میان دستگاه های اجرایی اشاره کرد و نقش ایشان و همکارانشان را در این زمینه برجسته دانست.

۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸
تعداد بازدید : ۱۷۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید