اخبار

سید جواد رضوی به عنوان یکی از مدیران برتر دولت‌الکترونیکی معرفی شد.

سید جواد رضوی به عنوان یکی از مدیران برتر دولت‌الکترونیکی
شورای اجرایی فناوری اطلاعات، ۱۵ مدیر برتر حوزه دولت‌الکترونیکی دولت دوازدهم را معرفی کرد.

شورای اجرایی فناوری اطلاعات در جلسه هجدهم مصوب کرده بود تا دستگا‌ه هایی که میزان تحقق تکالیف تعیین شده در پروژه‌های اولویت‌دار دولت‌الکترونیکی یا ۱۰ محور ابلاغی ریاست‌جمهوری بیش از ۷۰ درصد باشد به همراه مسئولان موثر مورد تشویق قرار می‌گیرند.

طبق همین مصوبه، شورای اجرایی فناوری اطلاعات در آخرین جلسه خود در دولت گذشته ۱۵ مدیر برتر در حوزه دولت الکترونیکی را معرفی کرد. به نظر می‌رسد هدف شورای اجرایی فناوری اطلاعات از اعلام این اسامی، ارائه آنان به دولت دوازدهم است تا اگر همچنان این دولت برنامه توسعه دولت‌الکترونیکی را در دستور کار دارد از کمک این مدیران استفاده کند.

از میان وزرای معرفی شده به مجلس نام عیسی زارع‌پور به عنوان رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه جزو مدیران برتر در حوزه دولت الکترونیکی به چشم می‌خورد. او در دوره فعالیتش در قوه قضائیه موفق شد تا بخشی از پروژه‌های دولت‌الکترونیکی این قوه را اجرایی کند و پروژه‌هایی که پیش از او اجرای آنها آغاز شده بود را به خط پایان رساند.

از دیگر مدیران انتخاب شده به عنوان مدیر برتر در حوزه دولت‌الکترونیکی می‌توان به سید جواد رضوی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رده‌بندی دولت‌الکترونیکی به عنوان وزارتخانه برتر انتخاب شده است.

۲۳ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۲۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید